11018.
464. Gelaufene Fernauktion
Stich
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
XIX. sz. ismeretlen japán művész munkája (Abu Hishikawa?): Két alak és kalligráfia. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 19×14 cm