11063.
464. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
XVIII. sz. Katonai témájú metszet, rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, kis foltokkal, 15x8,5 cm.