Flohmarkt Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3123867
12296
464
Flea Market
3123881
12297
464
4600
Flea Market
Keleti bölcs. Bőrkép, keretezve, teljes méret 41x31 cm 3123880
12298
464
Flea Market
Modern ikon hologram kép, keretben, teljes méret 33x27 cm 3123879
12299
464
Flea Market
Gazdagon díszített nagyméretű fa tálca, kopással, 59x35 cm 3123877
12300
464
Flea Market
Középkori utcakép. Domborított fémlemez, keretezve, 11x14 cm 3123874
12301
464
5500
Flea Market
Református címer zománctábla, fa lapon, 16x12 cm 3125580
12302
464
Flea Market
2 darab antik sérült távcső 3125578
12303
464
Flea Market
Indiai zománcozott réz talpas kínáló. Jelzett, d: 26 cm, m: 9 cm 3123696
12304
464
Flea Market
3123698
12305
464
Flea Market
Lakkozott fa váza és bonbonier, gyöngyház berakással, kis kopással, m: 18 cm, d: 15 cm
3123701
12306
464
Flea Market
3123704
12307
464
Flea Market
Csikóbőrös kulacs, m: 38 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF