12291. 464. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 000 HUF
0 HUF
Petőfi Sándor portréja, Barabás Miklós után, modern nyomat, papír, jelzett a nyomaton, 41x29 cm. Üvegezett fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras