Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 40

19607.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29
19608.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57
19609.

Rufpreis:
10 000 HUF
25,91
28,57
Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára. H.n., [1993], Sygnatura Kft. Reprint kiadás. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés. Az 1848-as kiadás (Pest, Kozma Vazul) hasonmása. Számozott (194./300) példány. + 12 db katonai modellfigurákat ábrázoló, színes képeslap
19610.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
19611.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14
Bona Gábor: Kossuth Lajos kapitányai. (DEDIKÁLT). Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bona Gábor (1948- ) hadtörténész, szakíró, a Hadtörténeti Intézet és Múzeum igazgatója által DEDIKÁLT példány.
19612.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00
A világháború képes krónikája. I-II. köt. (Bp., 1914-1915), Révai. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kopott borítóval.
19613.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,33
10,29
Győri János: A magyar katonai repülés kronológiája 1945-2008. Bp., Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19614.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,63
4,00
19615.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,18
5,71
19616.

Rufpreis:
3 400 HUF
8,81
9,71
50 év a honvédelem és a kultúra szolgálatában. Szerk.: Katona M. István. [Bp.], én., HM Honvéd Kulturális Szolgálatató Közhasznú Társaság. Benne a "Honvéd Kulturális" intézményekkel, városok szerint felsorolva, fotóval, adatokkal. Kiadói bársony-kötésben. Számozott, 000408. számú példány.
19617.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00
Walther Pahl: Weltkampf um Rohstoffe. Leipzig,1939,Wilhelm Goldmann Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
19618.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,25
8,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF