A világháború képes krónikája. I-II. köt. (Bp., 1914-1915), Révai. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, viseltes állapotban, kopott borítóval.