Lay Istvánné, Miklós Gyuláné: Bőrtárgykészítő szakmai ismeret I-II. Bp., é.n., Nemzeti Szakképzési és Felnőttképzési Hivatal, kiadói papírkötés, újszerű állapotban.
1928 Rádió Amatőr rádió szaklap 9 db száma: III. évf. 1., 3-5., 7-8., 9-12. sz. Szerk.: Horváth László. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérült/hiányzó borítókkal.
Zetzmann, Hans J.: Die Sender und Senderanlagen der Reichsflugsicherung. Teil I-II. I. Aufbau und Betrieb der Senderanlagen. II. Schaltung und Aufbau der Sender. Flugsicherungstechnische Lehrbücher Band 3, Teil I-II. Berlin, é.n. (cca 1940), Georg Siemens Verlagsbuchhandlung. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, borítók nélkül, helyenként kissé fol...
2 db ipari technikumi tankönyv: Cipőipari anyagismeret - Bőranyagok.; Műanyagok. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. Megjelentek 340, ill. 240 példányban.
1929 Rádió Amatőr rádió szaklap 8 db száma: IV. évf. 2-6., 9., 10., 12 sz. Szerk.: Horváth László. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, sérült/hiányzó borítókkal.
Zeiller, Leo: Sport-Motorboot. Anleitung zum Selbstbau eines Stufengleiters für Aussenbordmotore; mit Anhang: Motorboot ohne Stufe (Wellenbinder), auch für Einbaumotore geeignet, Tragfähigkeit 2 bis 4 Personen. Mit 4 Modellbogen. (Spiel und Arbeit Bd. 136) 41 képpel, nagy méretű kihajtható modell tervrajzzal