2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Klf. alkotók (Stettner Béla, Gáborjánis Szabó Kálmán stb.): össz. 6 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett, részben jelzett a metszeten, klf, méretekben