Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 874
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3132073
10012
465
90000
Koppány Attila (1947-): Diagonálisok, 2019-2022. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Kiállítva: Újbuda Galéria, 2019. Fakeretben. 40x40 cm.
2402649
10013
465
85000
2875919
10014
465
120000
3133942
10015
465
36000
Bálint Endre (1914-1986): Holtvirág 1956/1982. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (100/17). 27x39 cm. Üvegezett fakeretben. 3133929
10016
465
40000
Aknay János (1949-): Emlék. Szitanyomat, papír, jelzett, 4/30 számozással. 54x84 cm. Üvegezett fakeretben. 3128355
10017
465
40000
Ébneth Lajos (1902-1982): Konstruktív kompozíció, 1929. Linómetszet, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 12x12 cm 3137430
10018
465
65000
Kovács Attila (1938-2017): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett a hátoldalán (e.a. 70 Kovács). 15,5x34 cm. Rendkívül ritka színes szitanyomat a jeles képzőművésztől, gyűjtői művészpéldány!.
3073734
10019
465
42000
2875574
10020
465
32000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, numbered (19/40) 3092993
10021
465
100000
Konok Tamás (1930-2020): Geometrikus kompozíció, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 49/100. 29,5×43,5 cm
3073197
10022
465
22000
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x21 cm
3073725
10023
465
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 31,5x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF