Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 874
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3133548
10289
465
Emanuel Gloor (1937-): Vonalas kép (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 29,5x40 cm
3073747
10290
465
28000
2888756
10291
465
3800
Stefan Grecu (?-?): Házak. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 17,5x25 cm
2888751
10292
465
3800
Stefan Grecu (?-?): Tájkép. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 21,5x24 cm
3013589
10293
465
3013608
10294
465
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei Dunapart. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
3121037
10295
465
22000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 50x70 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
3013605
10296
465
Stefan Grecu (?-?): Szentendrei utcarészlet. Akvarell, tus, papír, jelzett, 21x15 cm
3073728
10297
465
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 33,5x41,5 cm
3073738
10298
465
42000
Hetey Katalin (1924-2010): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
3074842
10299
465
Bruno Héroux (1868-1944): Saláta (Salat). Rézkarc, papír, jelzett, körbevágva, lapszéli néhány kevés apró folttal, 21x14 cm / etching on paper, signed, cut on the edges, very slighty stained on the edge od the sheet
3073736
10300
465
42000
Hetey Katalin (1924-2010): Rész-egész (szoborterv). Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (16/40). Lapméret: 54x43 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40).
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF