Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 874
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3092858
10869
465
85000
Zvolszky Zita (1961-): 2002 október. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x90. Fakeretben.
3138129
10870
465
4600
ZéKovács József (Zé Kovács Jozsef, 1951-): A lepantói csata. Tus, papír, jelzett, 35×50 cm
3134277
10871
465
Zemlényi Csaba (1943-): Az ék. Litográfia, papír, jelzett, számozott (18/22), 23x35 cm
3136601
10872
465
Tommy Wiberg (1945-): Piros körök (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/100), kissé foltos, 58x41,5 cm
3132856
10873
465
Zemlényi Csaba (1943-): Still life (csendélet), 2003. Litográfia, papír, jelzett, számozott (6/50), 18x31,5 cm
3132861
10874
465
Zemlényi Csaba (1943-): Asztal, 2001. Litográfia, papír, jelzett, számozott (XV/X), 18x31,5 cm
3132943
10875
465
Zádor István (1882-1963): Budapesti látkép. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, 24,5x48,5 cm 3124964
10876
465
Wéber József (1946-2012): Női társaság. Akril, farost, jelzett, felületi sérülésekkel. Dekoratív keretben 40x50 cm
3044311
10877
465
Andy Warhol (1928-1987): Paramount. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton. Kézzel sorszámozott: 56/100, jelzett a nyomaton. Georges Israel editeur - Leo Castellli New York, szárazpecséttel, tanúsítvánnyal. Lapméret 39x59 cm / Ofset Lithography on paper, with certificate 36x36 cm, page size 39x59 cm 3130812
10878
465
James Abbott McNeill Whistler (1834-1903) rajza után, Thomas Robert Way (1861-1913): Velencei részlet. Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Kissé foltos paszpartuban. 21,5x8,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF