10017. 465. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
40 000 HUF
0 HUF
Ébneth Lajos (1902-1982): Konstruktív kompozíció, 1929. Linómetszet, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 12x12 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras