https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 129
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2939586
31745
465
0
800
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1930. részben zománcozott síjelvény (57x16mm) T:XF,VF zománchiba 3133875
31746
465
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1930-1931. 3db kétoldalas bronz sportlövészeti díjérem, egyik mellszalagon + 1980. "Jub. túra Szoba" kétoldalas bronz emlékérem füllel T:XF 3133227
31747
465
0
6000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1932. "ÉLASZ bajnoka 1931/1932. - A X. bajnokság emlékére" kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem "SGA" gyártói jelzéssel. A Diósgyőr (DVTK) történetének tizedik kerületi bajnoki címét szerezte meg 1932-ben, az Észak-magyarországi kerület, majd az Észak-magyarországi LASZ I. osztályában. Az országos amatőrbajnokság egyenes kieséses rendszerében, amelyet a kerületi bajnokok számára szerveztek, a Győri ETO ellen viszont 1-0-ra alulmaradtak a diósgyőriek. (22,28g/0.800/35x45mm) T:XF patina 2816767
31748
465
0
3200
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1933-1983. 7 darabos sport emlékérem és díjérem tétel (35-80mm), közte 1947. "Magyar Athletikai Szövetség kerületi bajnoksága" kétoldalas fém emlékérem füllel (35mm) T:1-,2 patina
Das Lot is nicht erreichbar
3133300
31749
465
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1934. "Szombathelyi Kerékpáros Egylet 40 éves jubileumi érme" bronz emlékérem "Hawel BP" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF lakknyom
Das Lot is nicht erreichbar
2996731
31750
465
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1935. "MOTESZ (Magyarországi Testedző Egyesületek Szövetsége) 1885-1935 - XIII. Országos Tornaünnepély" bronz jelvény "Berán N. BPest Döbrentei u. 2" gyártói jelzéssel (31x12mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2937585
31751
465
0
2000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1936. "Az 1935-36 bajnoki év emlékére az E.T.S.C." bronz díjérem "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:XF lakkozva
Das Lot is nicht erreichbar
3134872
31752
465
0
3000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1938. "Magyar Bélyegkereskedők Egyesülete tiszteletdíja 1938" egyoldalas bronz emlékérem (50mm) T:XF hátlapon ragasztónyom 3121099
31753
465
0
1600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1940. "MOVE - Veszprémi Társadalmi és Sportegyesület 1920-1940" kétoldalas bronz sport emlékplakett (42x61mm) T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
2968492
31754
465
0
1000
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1946. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" ezüstözött fém díjérem, hátoldalán "A.T. (asztali tennisz) 1946. I." gravírozással (37mm) T.XF kopott ezüstözés, patina
Das Lot is nicht erreichbar
2938128
31755
465
0
3600
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1946-1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" + "MÁVAG 1947" kétoldalas bronz kézilabda sport emlékérem (3xklf) (40mm) T:XF
Das Lot is nicht erreichbar
2968520
31756
465
0
1400
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
1947. "Magyar Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Zn díjérem, hátoldalán "Asztali-tenisz 1947. I." gravírozással (37mm) T.XF,VF repedés
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse