Asszonyi Tamás (1942-) 1979. "Szovjet-magyar közös űrrepülés" Br plakett peremen "AT" beütéssel, sorszám nélkül, eredeti tokban (514g/100mm) T:1 / Hungary 1979. "Soviet-Hungarian Common Space Flight" commemorative medallion, on the edge with "AT" mark, without numbering, in original case. Sign.: Tamás Asszonyi (514g/10mm) C:UNC
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Kiváló Ifjusági Klub Vezető / KISZ Budapesti Bizottsága, Budapest Főváros Tanácsa, Szakszervezetek Budapesti Tanácsa" 2db-ból álló, kavics formájú bronz emlékérem (~100-110mm) T:UNC
Baranyi Károly (1894-1978) - Szervánszky Jenő (1906-2005) 1942. "Újvidéki Napok - 1942. június 28 - július 5." kétoldalas Al emlékérem (49mm) T:XF patina
Bánvölgyi László (1962- ) 1998. "VIII. Nemzetközi Veterán Járműtalálkozó - Szeged 1998 Magyar Autóklub - Opel Puppchen 1912 / Magyar Autóklub" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:AU
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete" kétoldalas bronz emlékérem, "M. Kir. Pénzverő" gyártói jelzéssel (36mm) T:XF ph.