Auktion der Gemälde des Gellért Hotels

Zahl der Lose: 210

Márffy Ödön (1878-1959): Balaton. Akvarell, pasztell, papír, jjl.: Márffy. 27x37 cm, keretben, üvegezett, hibátlan.
10000.

Rufpreis:
85 000 HUF
225,46
242,86
44
Schönberger Armand (1885-1974): Havas Házak. pasztell, papír, jbl: Schönberger. 49,5x40,5 cm, keretben, keret sérült, javítható.
10001.

Rufpreis:
85 000 HUF
225,46
242,86
42
Czene Béla (1911-1999): Utcai kút. Olaj, vászon, jbl.: Czene Béla 1969 Szolnok; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 10523. 50x70 cm, keretezett, jó állapotú.
10002.

Rufpreis:
36 000 HUF
95,49
102,86
49
Ferencz Béla (1922- ): Gellért Hotel montázs. Fafaragás, jjl.: California Béla Ferencz 91. 113x80 cm, jó állapotú.
10003.

Rufpreis:
36 000 HUF
95,49
102,86
26
Ismeretlen művész: Gellért Hotel. Bőrkép, jelzés nélkül. 93x117 cm, jó állapotú.
10004.

Rufpreis:
22 000 HUF
58,36
62,86
Bartha László (1902-1958): Halas csendélet. Olaj, karton, jjl: Bartha László 1958. 70x50 cm, keretezett, keret sérült, kép jó állapotban.
10005.

Rufpreis:
280 000 HUF
742,71
800,00
10006.

Rufpreis:
130 000 HUF
344,83
371,43
Vinczellér Imre (1953-): Koncert előtt. Olaj, vászon, jjl.: Vinczellér Imre 92. 80x100 cm, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10007.

Rufpreis:
300 000 HUF
795,76
857,14
10008.

Rufpreis:
60 000 HUF
159,15
171,43
Diósy Antal (1895-1977):Erzsébet híd. Akvarell, papír, jjl.: Diósy Antal - Rakpart. 27,5x36,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10009.

Rufpreis:
85 000 HUF
225,46
242,86
Ruzicskay György (1896-1993): Kodály körönd. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25,5x32 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
10010.

Rufpreis:
32 000 HUF
84,88
91,43
32
Bánfalvi Ákos (1943-): Aranyhíd a Duna fölött. Olaj, farost, jjl: Bánfalvi 2002. 70x100 cm, bal felső negyedben kb 2 cm sérülés a hordozón, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10011.

Rufpreis:
28 000 HUF
74,27
80,00
26

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF