Auktion der Gemälde des Gellért Hotels Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135401
466
85000
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Márffy Ödön (1878-1959): Balaton. Akvarell, pasztell, papír, jjl.: Márffy. 27x37 cm, keretben, üvegezett, hibátlan. 3136123
10001
466
85000
Schönberger Armand (1885-1974): Havas Házak. pasztell, papír, jbl: Schönberger. 49,5x40,5 cm, keretben, keret sérült, javítható. 3136638
10002
466
36000
Czene Béla (1911-1999): Utcai kút. Olaj, vászon, jbl.: Czene Béla 1969 Szolnok; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 10523. 50x70 cm, keretezett, jó állapotú. 3136676
10003
466
36000
Ferencz Béla (1922- ): Gellért Hotel montázs. Fafaragás, jjl.: California Béla Ferencz 91. 113x80 cm, jó állapotú. 3136673
10004
466
22000
Ismeretlen művész: Gellért Hotel. Bőrkép, jelzés nélkül. 93x117 cm, jó állapotú. 3136555
10005
466
280000
Bartha László (1902-1958): Halas csendélet. Olaj, karton, jjl: Bartha László 1958. 70x50 cm, keretezett, keret sérült, kép jó állapotban. 3136551
10006
466
130000
3136560
10007
466
300000
Vinczellér Imre (1953-): Koncert előtt. Olaj, vászon, jjl.: Vinczellér Imre 92. 80x100 cm, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3135600
10008
466
60000
Fejér Csaba (1936-2002): Udvar. Vegyes technika, papír, jbl.: Fejér Csaba, jjl: 959. 33x44 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
3135665
10009
466
85000
Diósy Antal (1895-1977):Erzsébet híd. Akvarell, papír, jjl.: Diósy Antal - Rakpart. 27,5x36,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136502
10010
466
32000
Ruzicskay György (1896-1993): Kodály körönd. Pasztell, papír, jjl.: Ruzicskay. 25,5x32 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú. 3136548
10011
466
28000
Bánfalvi Ákos (1943-): Aranyhíd a Duna fölött. Olaj, farost, jjl: Bánfalvi 2002. 70x100 cm, bal felső negyedben kb 2 cm sérülés a hordozón, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF