Auktion der Gemälde des Gellért Hotels Zahl der Lose: 210
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3135972
10024
466
130000
Auction of the paintings of the Hotel Gellért
Pleidell János (1915-2007): Tihanyi hajók. Akvarell, papír, jjl.: Pleidell 949. 31x47 cm, keretben, sérült. 3136651
10025
466
70000
Jakuba János (1909-1974): Tihany. Olaj, vászon, jjl.: Jakuba; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 9720. 60x80 cm, keretezett, jó állapotú. 3136578
10026
466
130000
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm, keretezett, üvegezett, sérült.
3136558
10027
466
34000
Szilvássy Margit (1898-1977): Balaton. Olaj, vászon, jjl: Szilvásy 956. 60x80 cm, keretezett, jó állapotban. 3135648
10028
466
36000
Szentiványi Lajos (1909-1973): Balaton. Olaj, vászon, jbl.: Szentiványi 1953. 60x80 cm, keretben, jó állapotú. 3136563
10029
466
60000
Tóvári Tóth István (1909-2004): Ablakos csendélet. tempera, papír, jbf.: Tóvári:/Tóth/:István 1956. 95x64 cm, keretezett, üvegezett, sérült. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3136665
10030
466
60000
Sarkantyu Simon (1921-1989): Táj. Olaj, vászon, jbl. Sarkantyu 1959; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 15000. 91x80 cm, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3135885
10031
466
36000
Bényi László (1909-2004): Piaci jelenet. Vegyes technika, papír, jjl: Bényi László Csirpán 59. 23x32,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel. 3136568
10032
466
60000
Hegyi György (1922-2001): Pataki cigánysor. Olaj, vászon, jjl.: Hegyi György. 60x80 cm, keretezett, sérült. 3136557
10033
466
80000
Bolgár József (1928-1986): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra motívumban: Bolgár J. jelezve balra középen: 1953. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotban, tisztítandó, feszítendő.
3136567
10034
466
60000
Nagy Gyula (1922-1966): Dömösi látkép. Olaj, vászon, jjl.: Nagy Gyula 1954 Dömös. 70x90 cm, keretezett, sérült. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3136437
10035
466
42000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF