Auktion der Gemälde des Gellért Hotels

Zahl der Lose: 210

Pleidell János (1915-2007): Tihanyi hajók. Akvarell, papír, jjl.: Pleidell 949. 31x47 cm, keretben, sérült.
10024.

Rufpreis:
130 000 HUF
344,83
371,43
Jakuba János (1909-1974): Tihany. Olaj, vászon, jjl.: Jakuba; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 9720. 60x80 cm, keretezett, jó állapotú.
10025.

Rufpreis:
70 000 HUF
185,68
200,00
Nagy Imre László (1928-1997): Tihany. Tempera, papír, jbl.: Nagy I L 56 Tihany. 37,5x48,5 cm, keretezett, üvegezett, sérült.
10026.

Rufpreis:
130 000 HUF
344,83
371,43
Szilvássy Margit (1898-1977): Balaton. Olaj, vászon, jjl: Szilvásy 956. 60x80 cm, keretezett, jó állapotban.
10027.

Rufpreis:
34 000 HUF
90,19
97,14
Szentiványi Lajos (1909-1973): Balaton. Olaj, vászon, jbl.: Szentiványi 1953. 60x80 cm, keretben, jó állapotú.
10028.

Rufpreis:
36 000 HUF
95,49
102,86
Tóvári Tóth István (1909-2004): Ablakos csendélet. tempera, papír, jbf.: Tóvári:/Tóth/:István 1956. 95x64 cm, keretezett, üvegezett, sérült. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10029.

Rufpreis:
60 000 HUF
159,15
171,43
Sarkantyu Simon (1921-1989): Táj. Olaj, vászon, jbl. Sarkantyu 1959; hátulján Képcsarnokos etikett, raktári szám: 15000. 91x80 cm, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10030.

Rufpreis:
60 000 HUF
159,15
171,43
Bényi László (1909-2004): Piaci jelenet. Vegyes technika, papír, jjl: Bényi László Csirpán 59. 23x32,5 cm, keretben, üvegezett, kis sérüléssel.
10031.

Rufpreis:
36 000 HUF
95,49
102,86
Hegyi György (1922-2001): Pataki cigánysor. Olaj, vászon, jjl.: Hegyi György. 60x80 cm, keretezett, sérült.
10032.

Rufpreis:
60 000 HUF
159,15
171,43
Bolgár József (1928-1986): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra motívumban: Bolgár J. jelezve balra középen: 1953. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotban, tisztítandó, feszítendő.
10033.

Rufpreis:
80 000 HUF
212,20
228,57
Nagy Gyula (1922-1966): Dömösi látkép. Olaj, vászon, jjl.: Nagy Gyula 1954 Dömös. 70x90 cm, keretezett, sérült. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10034.

Rufpreis:
60 000 HUF
159,15
171,43
10035.

Rufpreis:
42 000 HUF
111,41
120,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF