10011.
466. Gelaufene Fernauktion
Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
28 000 HUF
26
Bánfalvi Ákos (1943-): Aranyhíd a Duna fölött. Olaj, farost, jjl: Bánfalvi 2002. 70x100 cm, bal felső negyedben kb 2 cm sérülés a hordozón, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!