10033.
466. Gelaufene Fernauktion
Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
80 000 HUF
212,20 EUR, 228,57 USD
Bolgár József (1928-1986): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra motívumban: Bolgár J. jelezve balra középen: 1953. 60x80 cm, keretezett, keret jó állapotban, tisztítandó, feszítendő.