10058. 466. Gelaufene Fernauktion Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
60 000 HUF
0 HUF
Bótos Sándor (1921 - 1997): Falusi utca. Olaj, vászon, jelzés nélkül. 50x 75 cm, keretezett, jó állapotú.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras