10009.
466. Gelaufene Fernauktion
Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
85 000 HUF
Diósy Antal (1895-1977):Erzsébet híd. Akvarell, papír, jjl.: Diósy Antal - Rakpart. 27,5x36,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.