10059.
466. Gelaufene Fernauktion
Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
60 000 HUF
159,15 EUR, 171,43 USD
Jakuba János (1909-1974): Kaszáló. Olaj, vászon, jjl.: Jakuba. 60x80 cm, keretezett, sérült.