10098.
466. Gelaufene Fernauktion
Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
65 000 HUF
172,41 EUR, 185,71 USD
Pituk József (1906-1991): Virágcsendélet almával. Vegyes technika, papír, jjf.: Pituk. 35,5x45,5 cm, keretben, üvegezett, sérült.