10001.
466. Gelaufene Fernauktion
Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
85 000 HUF
42
Schönberger Armand (1885-1974): Havas Házak. pasztell, papír, jbl: Schönberger. 49,5x40,5 cm, keretben, keret sérült, javítható.