10065.
466. Gelaufene Fernauktion
Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
32 000 HUF
84,88 EUR, 91,43 USD
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Bika. Monotípia, tus, papír, jjl.: Tahi-Tóth 955. 32x44 cm, keretben, kis sérüléssel.