10190. 466. Gelaufene Fernauktion Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
7 000 HUF
0 HUF
Tiszttartó Edit: Virágcsendélet. Akvarell, papír, jjl: TE. 36,5x25,5 cm, keretben, üvegezett, jó állapotú.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras