10007.
466. Gelaufene Fernauktion
Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
300 000 HUF
Vinczellér Imre (1953-): Koncert előtt. Olaj, vászon, jjl.: Vinczellér Imre 92. 80x100 cm, keretezett, jó állapotú. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!