10169. 466. Gelaufene Fernauktion Auktion der Gemälde des Gellért Hotels
13 000 HUF
0 HUF
Ziegler Németh Ferenc (1971-): Alkonyi fények. Olaj, farost, jjl: Németh. 21x41 cm, keretben, jó állapotú.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras