19833.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
1928 Tefzet Teppichfabrik-Zentrale A.G. Leipzig, Tefzet, 22 p.+2 sztl. lev. Német nyelvű szőnyeg áruminta katalógus, rendkívül gazdag színes képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, 29x39 cm.