Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 456

Zacke aukciós katalógus, kínai műtárgyak témában, 2022
19975.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Bassenge árverési katalógus, 19. századi metszetek és nyomatok témában, 2023
19976.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
19977.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,73
13,71
19978.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,73
13,71
19979.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,49
9,14
Bernáth Aurél: A kompozíció sorsa az újabb festészetben. [Budapest], 1937. (Athenaeum Rt. ny.) 137-167 + [1] p. Fedőborítóján dedikált: ,,Tilkovszky urnak őszinte tisztelettel Bernáth Aurél. Bernáth Aurél festőművész (1895-1982), a posztnagybányai stílus kiemelkedő képviselőjének fontos tanulmánya elveti a nonfiguratív festészet elveit. A tanulmány szövegét szövegközti és egész oldalas illusztrációs anyag kíséri. A belív lapjain kisebb, halvány foltosság. (Különlenyomat a Magyar Művészet 1937. IV. számából.) Fűzve, sérült, javított, enyhén foltos kiadói borítóban.
19980.

Bernáth Aurél: A kompozíció sorsa az újabb festészetben. [Budapest], 1937. (Athenaeum Rt. ny.) 137-167 + [1] p. Fedőborítóján dedikált: ,,Tilkovszky urnak őszinte tisztelettel Bernáth Aurél." Bernáth Aurél festőművész (1895-1982), a posztnagybányai stílus kiemelkedő képviselőjének fontos tanulmánya elveti a nonfiguratív festészet elveit. A tanulmány szövegét szövegközti és egész oldalas illusztrációs anyag kíséri. A belív lapjain kisebb, halvány foltosság. (Különlenyomat a Magyar Művészet 1937. IV. számából.) Fűzve, sérült, javított, enyhén foltos kiadói borítóban.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
19981.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
19982.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,08
10,86
Pinczehelyi - Már megint. Bp., 2002. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19983.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
19984.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Kontakt... aus der Sammlung der Erste Bank-Gruppe. Kontakt...works from the Collection of Erste Bank Group. Hrsg./Edited by Meum Moderner Kunst Stiftung Ludwig Wien. Köln,2006,Walther König. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
19985.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
Weber, C. Sylvia: Rudolf Hausner 1914-1995. 1996, Museum Würth und Thorbecke Verlag. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19986.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF