https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 456

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1958 Műterem művészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve: I. évf. 1-12. sz., 1958. január-december. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Bp., 1958, Lapkiadó Vállalat (Kossuth Nyomda). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
19854.

1958 Műterem művészeti folyóirat teljes első évfolyama egybekötve: I. évf. 1-12. sz., 1958. január-december. Szerk.: Aradi Nóra, Bortnyik Sándor, Domanovszky György, Farkas Zoltán, Murányi-Kovács Endre, Pogány Ö. Gábor. Bp., 1958, Lapkiadó Vállalat (Kossuth Nyomda). Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
EUR
,
34,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Cesare Vecellio: Costumes Anciens et Modernes. I-III. Habiti Antichi et Moderni di Tutto il Mondo di - - précédes dun essai sur la gravure sur bois par M. Amb. Firmin Didot. Paris,1859-1860,Typographie de Firmin Didot Fréres Fils & C. Gazdag képanyaggal illusztrált (I. rész: 1-234, II. rész: 235-510.) Amatőr papírkötésben, de az eredeti borítók részben felhasználásával, széteső állapotban, hiányos: a 2. rész 510. táblával végett ér, de 513 táblának kellene lennie.
19855.

Cesare Vecellio: Costumes Anciens et Modernes. I-III. Habiti Antichi et Moderni di Tutto il Mondo di - - précédes d'un essai sur la gravure sur bois par M. Amb. Firmin Didot. Paris,1859-1860,Typographie de Firmin Didot Fréres Fils & C. Gazdag képanyaggal illusztrált (I. rész: 1-234, II. rész: 235-510.) Amatőr papírkötésben, de az eredeti borítók részben felhasználásával, széteső állapotban, hiányos: a 2. rész 510. táblával végett ér, de 513 táblának kellene lennie.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
1
Iain Zaczek: Essential Art Deco. London, 2001, Parragon, kiadói papírkötés, angol nyelven, 256p. Színes képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány az art deco stílusról.
19856.

Iain Zaczek: Essential Art Deco. London, 2001, Parragon, kiadói papírkötés, angol nyelven, 256p. Színes képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány az art deco stílusról.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
12 000 HUF
31,83
EUR
,
34,29
USD
Zahl der Gebote:
6
Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf Jahrhunderten. Stuttgart, 1911. Deutsche Verlags-Anstalt.36p +75t. 111 p.Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, könyvtest elvált
19857.

Ernst Lemberger: Meisterminiaturen aus fünf Jahrhunderten. Stuttgart, 1911. Deutsche Verlags-Anstalt.36p +75t. 111 p.Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, könyvtest elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
15 000 HUF
39,79
EUR
,
42,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Gildo Fossati: The World of Jade. Great Masterpieces of Chinese Art. 2000, Crescent Books, kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált szakmai kiadvány a kínai jáde tárgyak témájában.
19858.

Gildo Fossati: The World of Jade. Great Masterpieces of Chinese Art. 2000, Crescent Books, kiadói egészvászon kötés, kissé sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált szakmai kiadvány a kínai jáde tárgyak témájában.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
47,75
EUR
,
51,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Képeskönyv. Pécsi József. 2006, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19859.

Képeskönyv. Pécsi József. 2006, Magyar Fotóművészek Szövetsége - Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Molnár C. Pál: Cyrano de Bergerac. Magyar Grafikusok Könyvei. V. Bp., [1944], Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 1+29 (fametszetek) t. Kiadói papírmappában, javított gerinccel, kopott, foltos borítóval, a számozatlan levél szakadt, ajándékozási sorokkal. Számozott (248./500), a művész, Molnár C. Pál (1894-1981) által aláírt példány.
19860.

Molnár C. Pál: Cyrano de Bergerac. Magyar Grafikusok Könyvei. V. Bp., [1944], Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 1+29 (fametszetek) t. Kiadói papírmappában, javított gerinccel, kopott, foltos borítóval, a számozatlan levél szakadt, ajándékozási sorokkal. Számozott (248./500), a művész, Molnár C. Pál (1894-1981) által aláírt példány.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
12
Az R kiállítás katalógusa, Műegyetem R épület, 1970 december. H.n, é.n., k.n. Többek közt Csáji Attila, Korniss Dezső, Lakner László, Lantos Ferenc, Jovánovics György, Méhes László, Tót Endre, Haraszty István műveivel illusztrált kihajtható kiállítási katalógus, Beke László magyar és angol nyelvű bevezetőjével. A magyar neoavantgárd művészet egyik legszélesebb körű, legendás tárlata. Borítóján utólagos filctollas Műegyetem, R épület, 1970 felirattal. Rendkívül ritka kiadvány!
19861.

Az "R" kiállítás katalógusa, Műegyetem R épület, 1970 december. H.n, é.n., k.n. Többek közt Csáji Attila, Korniss Dezső, Lakner László, Lantos Ferenc, Jovánovics György, Méhes László, Tót Endre, Haraszty István műveivel illusztrált kihajtható kiállítási katalógus, Beke László magyar és angol nyelvű bevezetőjével. A magyar neoavantgárd művészet egyik legszélesebb körű, legendás tárlata. Borítóján utólagos filctollas "Műegyetem, R épület, 1970" felirattal. Rendkívül ritka kiadvány!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Handpainted Herend. Bp., 1970. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, sérült kötéstáblák.
19862.

Handpainted Herend. Bp., 1970. Megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, sérült kötéstáblák.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
1
Moholy-Nagy László - 100 fotó. Bp., 1995, Magyar Fotográfiai Múzeum - Pelikán Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19864.

Moholy-Nagy László - 100 fotó. Bp., 1995, Magyar Fotográfiai Múzeum - Pelikán Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
8
Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
19865.

Bortnyik Sándor kiállítása. A kiállítást rendezte és a katalógust összeállította: N. Pénzes Éva, Pogány Ö Gábor. Bp., 1969, Magyar Nemzeti Galéria. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel, Bortnyik Sándor (1893-1976) festőművész, grafikus műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Eric Knowles: Art Nouveau Antiques Checklist. London, 2000, Millers, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Átfogó kiadvány az art nouveau műtárgyak témakörében.
19866.

Eric Knowles: Art Nouveau Antiques Checklist. London, 2000, Miller's, kartonált papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban, angol nyelven. Átfogó kiadvány az art nouveau műtárgyak témakörében.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
EUR
,
11,43
USD
Zahl der Gebote:
5

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse