Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 456

Gustav Uhl: Unterrichtsbriefe für Buchhändler I-II. Bände. I. Band: Der prakitsche Sortimenter. II. Band: Der praktische Verleger. Leipzig,én.,Gustav Uhl. Német nyelven. A II. kötetben gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítókkal.
19903.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
Görgényi Frigyes: Marcel Duchamp talán... A szerző, Görgényi Frigyes (1935-2018) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1994, Szerzői. Fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés
19904.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
Gönczi Tamás: Napúton. Ősvallás, mítosz, tradíció Csontváry írásaiban, művészetében. [Bp.],2007, Koronás Kerecsen. Színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19905.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,55
10,29
19906.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,73
13,71
Donald Lehmkuhl:The flights of Icarus. Edited by Martyn Dean, and Roger Dean. Paper Tiger. Limpsfield,(1977), Dragons World. Angol nyelven. Gazdag, science fiction és fantasy témájú képanyaggal illusztrált. Közte Berni Wrightson, Melyvn Grant, Peter Jones, Patrick Woodroffe, Una Woodruff, Roger Dean, Peter Elson, Gordon Crabb, Barry Windsor-Smith, Michael Kaluta, Jeffrey Jones, Jim Burns, Josh Kirby, Jim Fitzpatrick, David OConnor, Alan Lee, Martyn Dean, John Ridgewell, Ian Miller, John Blanche, Peter Jones, Angus McKie, Dick French, Robert Beer, Peter Goodfellow, David Bergen, Terry Ilott, Bruce Pennington, Chris Foss, Tony Roberts, Colin Hay, Tim White, Chris Moore, Syd Mead munkáival illusztrált. ISBN: 0-905895-16-9. Kiadói papírkötés, a hátsó borító karcos, kopott.   Roger Dean (1944-) angol illusztrátor, dizájner, és kiadó. Számos rock album borító (Yes) alkotója. Fantasy témájú munkái tették világhírűvé. Testvére Martyn Dean szintén ismert illusztrátor.
19907.

Donald Lehmkuhl:The flights of Icarus. Edited by Martyn Dean, and Roger Dean. Paper Tiger. Limpsfield,(1977), Dragon's World. Angol nyelven. Gazdag, science fiction és fantasy témájú képanyaggal illusztrált. Közte Berni Wrightson, Melyvn Grant, Peter Jones, Patrick Woodroffe, Una Woodruff, Roger Dean, Peter Elson, Gordon Crabb, Barry Windsor-Smith, Michael Kaluta, Jeffrey Jones, Jim Burns, Josh Kirby, Jim Fitzpatrick, David O'Connor, Alan Lee, Martyn Dean, John Ridgewell, Ian Miller, John Blanche, Peter Jones, Angus McKie, Dick French, Robert Beer, Peter Goodfellow, David Bergen, Terry Ilott, Bruce Pennington, Chris Foss, Tony Roberts, Colin Hay, Tim White, Chris Moore, Syd Mead munkáival illusztrált. ISBN: 0-905895-16-9. Kiadói papírkötés, a hátsó borító karcos, kopott. Roger Dean (1944-) angol illusztrátor, dizájner, és kiadó. Számos rock album borító (Yes) alkotója. Fantasy témájú munkái tették világhírűvé. Testvére Martyn Dean szintén ismert illusztrátor.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
19908.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,59
15,71
Bánkuti András: Győri balett. A szerző, Bánkúti András által DEDIKÁLT példány. Győr, 1999., Győri Balett. Kiadói papírkötés.
19909.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
Claude Blair: The History of Silver (Az ezüst története). London, 1987, Macdonald, kiadói kartonált papírkötés, kicsit sérült papír védőborítóval, angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány.
19910.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
19911.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,14
12,00
19912.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,67
12,57
Szakállas Zsolt: Fotontej. Dadaista, szürrealista versek, absztrakt expresszionista festmények. (DEDIKÁLT). Emőd, 2010, szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Szakállas Zsolt (1965- ) költő, festőművész által DEDIKÁLT példány.
19913.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,08
10,86
Mazányi Judit - Mayer Berta: Jávor Piroska festőművész. (DEDIKÁLT). Bp., 2009, Vinczemill Kft. Színes fotókkal, Jávor Piroska munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói papírkötés. A művész, Jávor Piroska (1944- ) festő- és zománcművész által DEDIKÁLT példány.
19914.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,08
10,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF