19834.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
Heinrich Jacoby: Eine Sammlung orientalische Teppice. Berlin, 1923, Scaranaeus-Verlag. Német nyelven. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal, benne 47 egészoldalas képtáblával illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.