19832.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
30 000 HUF
79,58 EUR, 85,71 USD
cca 1920-1930 Halbmond-Teppiche. Német nyelvű szÅ‘nyeg áruminta katalógus, rendkÃvül gazdag szÃnes képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú, zsinórfűzött aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borÃtóval, a gerinc alján kis sérüléssel, 28 p., 34x39 cm