20312.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Frau von Sz.: Neueste gute Schnellküche für Gesunde und Kranke. Düsseldorf, 1884, Fr. Dietz, (18)+462+(6) p. Második, javított kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként sérült, a fűzéstől elváló lapokkal.