20422.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
7 500 HUF
19,89 EUR, 21,43 USD
Eugen Dietrich: Neues Pharmazeutisches Manual. Elfte, vermehrte Auflage. Hrsg. von Dr. Karl Dieterich. Berlin, 1913, Julius Springer, VIII+774 p. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap és előzéklap kijár, a címlapon kis hiánnyal, a hátsó szennylap és az utolsó lap (774/776) hiányzik.