20421.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
The Witt Catalogue. A Taxonomic Atlas of the Eurasian and North African Noctuoidea. Volume 6: Noctuinae I. Főszerk.: Thomas J. Witt. Zoltán Varga, Péter Gyulai, László Ronkay, Gábor Ronkay. Bp., 2013, Heterocera Press. Angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással, a vászonborítón kis kopásnyommal.