20445.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Vereby Károly: A szövettan alapvonalai. [Bp.], 1944, Szukits, XI+436 p.+3 t. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, javított címlappal.