20441.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 800 HUF
W. Prof. Dr. Stoeckel: A szülészet tankönyve. Ford.: Batisweiler János. Tóth István előszavával. Sajtó alá rendezte: Gál Félix. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXVI. köt. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XIX+1+1060 p. Fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal, kissé laza fűzéssel, egy kijáró lappal. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.