19018.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Schillmann, Fritz: Florenz und die Kultur Toskanas. Mit 44 Lichtdrucktafeln. + Venedig Geschichte und Kultur. Mit 84 Lichtdrucktafeln. Wien und Leipzig, 1929 - 1933, Verlag Dr. Hans Epstein. Német nyelven. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal, közte kihajtható képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötések, az egyik sérült gerinccel, kopott borítókkal.