20540.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
14 000 HUF
37,14 EUR, 40,00 USD
A Magyar Szent Korona Országainak 1910. évi népszámlálása II. rész. A népesség foglalkozása és a nagyipari vállalatok községenkint. Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.