20598.
466. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Ofner Jenő: A munkaidő. Bp., 1937, Gergely R. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, kissé sérült borítóval.