Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3142710
11535
466
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): "Egy pár pohár esztergomi vinkó", rézkarc, papír, 15,5×7 cm 3142707
11536
466
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): "Boldog békés 1938-at kíván", erotikus ex libris, rézkarc, papír, 8×6 cm 3142701
11537
466
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): "Boldog új évet! 1926" erotikus ex libris, rézkarc, papír, jelzett, 10×7 cm 3142703
11538
466
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): "BUÉK 1935", ex libris, rézkarc, papír, jelzett, papír széle foltos, 9,5×5 cm 3142705
11539
466
Ex libris - small-graphics
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris eroticis, rézkarc, papír, jelzett, 8,5×5 cm 3141991
11540
466
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): In memoriam Nagy Imre, 1956, H. P. Bongers ex libris. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 8x12,5 cm
3140868
11541
466
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Halászbástya és a Parlament, rézkarc, papír, jelzett, 6x9 cm 3084103
11542
466
3800
Ex libris - small-graphics
Ex libris Dr. Jónás, fém nyomódúc, hátoldalára ax ex libris egy példánya ragasztva, jelzés nélkül, 8x7,5x2 cm
3146909
11543
466
Ex libris - small-graphics
8 db erotikus ex libris klf alkotók
3084209
11544
466
Ex libris - small-graphics
Arady Kálmán: Közlemények a régi magyar ex librisek köréből II. Exlibris-adatok a XIX. századi olvasótársaságok és kölcsönkönyvtárak történetéhez. Különlenyomat a Magyar Könyvszemle LXXVII. 1964. évi 3. számából. Bp., 1964, Akadémiai. 247-253. p. Kiadói papírkötés. 3013491
11545
466
Ex libris - small-graphics
Balázsfy Rezső (1885-1973): Ex libirs BUÉK 1938,Dr Lustig István. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×9 cm 2 db, egyik foltos
3069960
11546
466
Ex libris - small-graphics
König (Kőnig) Róbert (1951-2014): Ex libris Dickinson College Library. Klisényomat, papír, jelzett, sarkaiban papírra rögzítve, 10x7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF