Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 986
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3139659
10210
466
50000
Maurer Dóra (1934) Fűrészipari vállalat üzeme. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 24x29 cm
2994743
10211
466
500000
3136228
10212
466
95000
3142490
10213
466
200000
Salvador Dalí (1904-1989): Hallucinogén ölelés (Les Vitraux-ból). Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány AP 7/50 számozással. Üvegezett fakeretben. 41,5x39,5 cm. / lithograph on paper, signed, artist's proof, numbered AP 7/50, framed
2993631
10214
466
360000
3012517
10215
466
220000
3145313
10218
466
360000
Keserü Károly (1962-): Cím nélkül, 2011. Tus, színes tus, papír, jelzett a hátoldalán címkén. Üvegezett fakeretben. 30x21 cm
3128807
10219
466
70000
3132083
10220
466
110000
Koppány Attila (1947-): Átlós struktúra, 2019. Akril, dófarost. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 30x60 cm. 3145284
10221
466
65000
Fajó János (1937-2018): Kör, 1975. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: XXX/XIII. d: 28 cm. Lapméret: 30,5x29 cm 3141097
10222
466
50000
Vasarely, Victor (1908-1997): Zebrák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/90), üvegezett keretben, 48x48 cm / Vasarely, Victor (1908-1997): Zebras. Screenprint on paper, signed, numbered (3/90), framed, 48×48 cm 3145228
10223
466
50000
Joláthy Attila (1927-1998): FKR 777, 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (12/20). 30x28,5 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF