https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Stich Zahl der Lose: 49
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2988294
11578
466
0
14000
Engravings
Andere Sammelgebiete
XIX. sz. ismeretlen japán művész munkája (Abu Hishikawa?): Két alak és kalligráfia. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 19×14 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2988297
11579
466
0
14000
Engravings
Andere Sammelgebiete
XIX. sz. ismeretlen japán művész munkája: Lovas a hídon. Fametszet, papír. Üvegezett fakeretben. 23,5×17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3026489
11580
466
0
14000
Engravings
Andere Sammelgebiete
Ishikawa Toyonobonu (1711-1785), japán művész, 2 db mű: Jelenet. Fametszet, papír. Jelzés nélkül. 22,5x16 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3085865
11581
466
0
1400
Engravings
Andere Sammelgebiete
cca 1900 Pázmány Péter portréja, kromolitográfia, papír, jelzés nélkül, kissé foltos, 14x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3080703
11582
466
0
2200
Engravings
Andere Sammelgebiete
L'interméde - a közjáték. Rézmetszet, papír. Jelzett. 24x35 cm jean Beraud után Ed. Ramus.
Das Lot is nicht erreichbar
3080686
11583
466
0
3400
Engravings
Andere Sammelgebiete
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva
Das Lot is nicht erreichbar
3088657
11584
466
0
6000
Engravings
Andere Sammelgebiete
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)-G. Hels: A kisdisznódi templom Erdélyben, Michelsberg in Siebenbürgen, Darmstadt, G. G. Lange, acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, kissé foltos, 12x17 cm, paszpartu: 24x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062485
11585
466
0
2400
Engravings
Andere Sammelgebiete
Galics (Oroszország). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, kissé foltos, 10x15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3062482
11586
466
0
2400
Engravings
Andere Sammelgebiete
Szentháromság-székesegyház (Szentpétervár). Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14x9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3096284
11587
466
0
2000
Engravings
Andere Sammelgebiete
cca 1860 Gozsdu Manó (1802-1870) magyarországi román jogász, politikus, mecénás arcképe, fametszet, papír, 22x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3096281
11588
466
0
2000
Engravings
Andere Sammelgebiete
cca 1860 Gróf Tisza Kálmán (1830-1902) politikus, a Magyar Királyság miniszterelnökének (1875-1890) arcképe, fametszet, papír, 22x16 cm 3026443
11589
466
0
4000
Engravings
Andere Sammelgebiete
Jelzés nélkül: Bécs, Stephansdom. Akvarellel színezett metszet, papír, üvegezett fakeretben, 22,5x16
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Öffnungszeiten
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse