11566.
466. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Miláno és Verona, acélmetszet, papír, XIX. sz. közepe, jelzett a metszeten, kissé foltos. 10×15,5 és 8x12 cm