Antik

Zahl der Lose: 263

Bronz asztali lámpa, 2 helyen állítható, savmaratott búrával, m: 41 cm
12769.

Rufpreis:
13 000 HUF
34,21
37,14
12770.

Rufpreis:
13 000 HUF
34,21
37,14
Táncoló páros, 1979. Réz domborítás, jelezve jobbra lent monogrammal. 48x29,5 cm
12771.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
12772.

Rufpreis:
40 000 HUF
105,26
114,29
Dupper Bernhold Esslingen háromrészes art nouveau kávészervírozó szett. Ezüstözött, jelzett, tálca h: 29 cm, kiöntő m: 11 cm
12773.

Rufpreis:
16 000 HUF
42,11
45,71
S.S.F. antik kávéfőző, jelzett, m: 29 cm
12774.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,16
14,29
Vén Edit (1937-): Lánypár. Zománckép, fa lapra applikálva, jelzés nélkül, 17,5x15 cm
12775.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Antik kegytárgytartó házioltár. Eredetileg órával és zenszerkezettel, melyhez megvan a kulcs. Sérülésekkel, 64x25x12 cm
12776.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,32
28,57
Fuvolázást imitáló harlekin figurával virágtartó kompozíció. cca 1920, cseh, jelzett, restaurálásokkal, m: 46 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12777.

Rufpreis:
18 000 HUF
47,37
51,43
2 darab albán kisszőnyeg, egyik címkével jelzett, 30x30 cm, 44x40 cm, jó állapotban
12778.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
Díszkönyv alakú bronz és ónix díszdoboz. Fa betéttel, kis kopással, 15x12x6 cm
12779.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
Antik pipere tükör, gyertyatartóval, hordozható, kissé laza. Réz, XIX. sz. 31x20 cm
12780.

Rufpreis:
15 000 HUF
39,47
42,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF