Judaica

Zahl der Lose: 23

Mezuza. Fa, cca 19. sz., korának megfelelő állapotban, h: 12 cm
17342.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,84
6,29
1941 Judaika halotti emlék tábla litografált grafikával. / Judaica litho tables 42x30 cm
17343.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
1990 Az Új élet c. lap egy száma
17344.

Rufpreis:
800 HUF
2,12
2,29
1940 M. Kir. 207/3. KLGS Munkás Század pecsétjével ellátott tábori postai levelezőlapok Kohn Sándornénak címezve, 22 db + 1 db boríték
17345.

Rufpreis:
32 000 HUF
84,88
91,43
cca 1930 Zsidókérdés a Szentírás megvilágításában, írta: Berlinger Hugó, jó állapotban, 24p
17346.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Olvashatatlan jelzéssel: Zsinagóga látképe, 1927. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. Lapszéli apró sérüléssel. 36x36 cm
17347.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,87
25,71
19939 Zsidók közéleti és gazdasági térfoglalásának korlátozásól szóló törvény (Első zsidótörvény) alapján zsidónak minősülő személyek bejelentéséről szóló hirdetmény Endre László nevében. 32x37 cm
17348.

Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
28,57
Tájképek és virágok a szent Földről. 14 sztl. lev. Borító hiánnyal, részben foltos lapokkal, a virágokon kis sérülésekkel.
17349.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,24
4,57
Virágok a szentföldről. 1 sztl. lev.+12 t. Héber, angol, francia és német nyelven. Haránt-alakú fatáblás kötésben, az elülső tábla leszakadt, a gerinc sérült, hiányzik, kissé foltos lapokkal, a virágokon sérülésekkel.
17350.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
1944. április, Mosonmagyaróvár, engedély rádió üzemben tartására a zsidó temető gondnoka részére
17351.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00
9
1927 Meghívó álarcos, jelmezes purim-estélyre
17352.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,43
8,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF