Judaica Zahl der Lose: 23
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3108757
17342
466
2200
Judaica
Mezuza. Fa, cca 19. sz., korának megfelelő állapotban, h: 12 cm 3014386
17343
466
Judaica
1941 Judaika halotti emlék tábla litografált grafikával. / Judaica litho tables 42x30 cm 2565217
17344
466
Judaica
1990 Az Új élet c. lap egy száma
3069030
17345
466
32000
Judaica
1940 M. Kir. 207/3. KLGS Munkás Század pecsétjével ellátott tábori postai levelezőlapok Kohn Sándornénak címezve, 22 db + 1 db boríték
3149299
17346
466
Judaica
cca 1930 Zsidókérdés a Szentírás megvilágításában, írta: Berlinger Hugó, jó állapotban, 24p 3147990
17347
466
Judaica
Olvashatatlan jelzéssel: Zsinagóga látképe, 1927. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. Kissé foltos. Lapszéli apró sérüléssel. 36x36 cm 3145542
17348
466
Judaica
19939 Zsidók közéleti és gazdasági térfoglalásának korlátozásól szóló törvény (Első zsidótörvény) alapján zsidónak minősülő személyek bejelentéséről szóló hirdetmény Endre László nevében. 32x37 cm 3141805
17349
466
Judaica
Tájképek és virágok a szent Földről. 14 sztl. lev. Borító hiánnyal, részben foltos lapokkal, a virágokon kis sérülésekkel. 3141799
17350
466
Judaica
Virágok a szentföldről. 1 sztl. lev.+12 t. Héber, angol, francia és német nyelven. Haránt-alakú fatáblás kötésben, az elülső tábla leszakadt, a gerinc sérült, hiányzik, kissé foltos lapokkal, a virágokon sérülésekkel. 3150023
17351
466
Judaica
1944. április, Mosonmagyaróvár, engedély rádió üzemben tartására a zsidó temető gondnoka részére 3150019
17352
466
Judaica
1927 Meghívó álarcos, jelmezes purim-estélyre Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF