12963. 466. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
0 HUF
Aranyozott fa férfi fej ,sötétbarna fa kocka talpon,korának megfelelő kopások. m: 27 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras