12987.
466. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
32 000 HUF
84,88 EUR, 91,43 USD
Nyírő Gyula (1924-2005): Napozó akt. Terrakotta, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm